Lediga tjänster på Funktion PMI

Välkommen att söka någon av nedanstående lediga tjänster hos oss på Funktion PMI på Karolinska Universitetssjukhuset.

Sjuksköterska till barnuppvaket, PrePostOp i Huddinge

Logistikpersonal/Undersköterska till Logistikgruppen inom PMI, Huddinge

Specialistläkare i anestesi till Funktion PMI i Huddinge

Omvårdnadschef Pre- och Postoperativ vård, Huddinge

Steriltekniker och studenter till Sterilteknik och Logistik, Solna och Huddinge

Undersköterskor till operation i Solna

Anestesisjuksköterskor till Karolinska Universitetssjukhuset i Huddinge

Omvårdnadschef till Intensivvården i Huddinge

Har du några frågor om arbetsplatsen eller tjänster kontakta fackliga representanterna nedan för hänvisning till lokala kontakter:

Vårdförbundet: Mira Nyberg, mira.nyberg@sll.se, Ingrid Allerstam, ingrid.allerstam@sll.se
Kommunal: Fredrika Holm, fredrika.holm@sll.se, Rune Engleskär, rune.engleskar@sll.se
Vision: Jill Gradin, jill.gradin@sll.se
Ledarna: Birgitta Andersson, birgitta.k.andersson@sll.se
Läkarföreningen: Yvonne Dellmark, yvonne.dellmark@sll.se