Lediga tjänster på Funktion PMI

Välkommen att söka någon av nedanstående lediga tjänster hos oss på Funktion PMI på Karolinska Universitetssjukhuset.

Anestesisjuksköterska till operation GKS i Solna

Omvårdnadschef till enheten för Trauma och Akutkirurgi i Solna

Vårdledare till Intensivvårdsavdelningen, Karolinska Universitetssjukhuset i Huddinge

Specialistsjuksköterska till PrePostOp i Huddinge

Intensivvårdssjuksköterskor till Huddinge

Operationssjuksköterskor till Karolinska Universitetssjukhuset i Huddinge

Anestesisjuksköterskor till Karolinska Universitetssjukhuset i Solna

Nattsjuksköterska till Pre- och postop i Solna

 

Är du sjuksköterska eller speciaistsjuksköterska men hittar inte den typ av tjänst du är intresserad av i listan?

Via vår intresseanmälan kan du ange vad för typ av tjänst du är intresserad av och får  hjälp att slussa din ansökan vidare.

 

Fackliga

Har du några frågor om arbetsplatsen eller tjänster kontakta fackliga representanterna nedan för hänvisning till lokala kontakter:

Vårdförbundet: Mira Nyberg, mira.nyberg@sll.se, Ingrid Allerstam, ingrid.allerstam@sll.se
Kommunal: Fredrika Holm, fredrika.holm@sll.se, Mattias Nilsson, mattias.nilsson@sll.se
Vision: Kristina Nilsson, kristina.p.nilsson@sll.se
Läkarföreningen: Yvonne Dellmark, yvonne.dellmark@sll.se