Lediga tjänster på Funktion PMI

Välkommen att söka någon av nedanstående lediga tjänster hos oss på Funktion PMI på Karolinska Universitetssjukhuset.

Specialistsjuksköterska till PrePostOp i Huddinge

Biträdande Universitetssjuksköterska / Universitetssjuksköterska inom de olika patientflödena på PrePostOP

Tre operationssjuksköterskor till Operation GKS i Solna

Steriltekniker och studenter till Sterilteknik, Solna

Nattsjuksköterska till Pre- och postop i Solna

Certifierad perfusionist till Thoraxoperation vid Karolinska Universitetssjukhuset

Perfusionist-aspirant till Thoraxoperation vid Karolinska Universitetssjukhuset

 

Är du sjuksköterska eller speciaistsjuksköterska men hittar inte den typ av tjänst du är intresserad av i listan?

Via vår intresseanmälan kan du ange vad för typ av tjänst du är intresserad av och får  hjälp att slussa din ansökan vidare.

Fackliga

Har du några frågor om arbetsplatsen eller tjänster kontakta fackliga representanterna nedan för hänvisning till lokala kontakter:

Vårdförbundet: Mira Nyberg, mira.nyberg@sll.se, Ingrid Allerstam, ingrid.allerstam@sll.se
Kommunal: Fredrika Holm, fredrika.holm@sll.se, Mattias Nilsson, mattias.nilsson@sll.se
Vision: Kristina Nilsson, kristina.p.nilsson@sll.se
Läkarföreningen: Yvonne Dellmark, yvonne.dellmark@sll.se