Kontakta oss

Verksamhetschef
Björn Persson
bjorn.persson@sll.se  

Verksamhetschefsassistent
Madeleine Carlsson
madeleine.carlsson@sll.se
tfn: 070 - 002 84 17

Sektionschef IVA Huddinge
Anna Somell
anna.somell@sll.se
tfn: 072 - 598 12 85

Vårdenhetschef IVA Huddinge
Pauline Rylander Hagson
pauline.rylander-hagson@sll.se
tfn: 072 - 581 58 16

Sektionschef Högspecialiserad smärtvård
Nanna De Rezende Strander
nanna.derezende-strander@sll.se
tfn: 0725-80 29 59

Sektionschef IVA Solna
Jonas Blixt jonas.blixt@sll.se
tfn: 072 - 584 26 34

Sektionschef THIVA och Thoraxoperation
Andreas Liliequist
andreas.liliequist@sll.se
tfn: 08-517 783 96

Vårdenhetschef IVA Solna, THIVA och Thoraxoperation
Liz Rauhofer
liz.rauhofer@sll.se
tfn: 076-311 19 54