Kontakta oss

Verksamhetschef (t.f.)
Björn Persson
bjorn.persson@sll.se  

Verksamhetschefsassistent
Madeleine Carlsson
madeleine.carlsson@sll.se
tfn: 070 - 002 84 17

Sektionschef (t.f.) IVA Huddinge
Anna Somell
anna.somell@sll.se
tfn: 072 - 598 12 85

Vårdenhetschef (t.f.) IVA Huddinge
Jannika Schiller Konradsson
jannika.schiller-konradsson@sll.se
tfn: 072 - 581 58 16

Sektionschef (t.f.) Högspecialiserad smärtvård
Nanna De Rezende Strander
nanna.derezende-strander@sll.se
tfn: 0725-80 29 59

Sektionschef (t.f.) IVA Solna
Jonas Blixt jonas.blixt@sll.se
tfn: 072 - 584 26 34

Sektionschef (t.f.) THIVA och Thoraxoperation
Andreas Liliequist
andreas.liliequist@sll.se
tfn: 08-517 783 96

Vårdenhetschef (t.f.) IVA Solna, THIVA och Thoraxoperation
Liz Rauhofer
liz.rauhofer@sll.se
tfn: 076-311 19 54